Hakkımızda - Beha Medikal
+90 332 324 18 91 bilgi@behamedikal.com

İletişim Bilgilerimiz

  • Yunus Emre Mah. Çomu Sok. No:6/A (Meram Tıp Fakültesi Hastanesi Arkası) Meram / KONYA
  • bilgi@behamedikal.com
  • info@behamedikal.com
  • +90 332 324 18 91
  • +90 332 324 18 92

Sosyal Medyada Biz

Hakkımızda

Hakkımızda

Konya ilinde 25 yıllık medikal sektör tecrübesine sahip olan şirket ortaklarımızla 2007 yılı itibariyle bu alandaki birikimlerimizi BEHA MEDİKAL markası adı altında satış pazarlama faaliyetine geçirerek yeni bir platforma taşımaya karar vermiştir.

Firmamız geçen bu kısa bir zaman içerisinde yeni bir oluşum olmasına rağmen Primer hedeflerini başarıyla tamamlamış ve istikrarlı bir büyüme ivmesini yakalamış ve hızla başarı grafiğini yükseltmiştir. İlkin hedeflerimiz içerisinde yer alan Kalp Damar Cer. Kardiyoloji, Üroloji, Sterilizasyon ve Girişimsel Radyoloji branşlarında klinik destek vererek üstün hizmet verme düşüncesi ile ürün yelpazemiz içerisine katılan MEDTRONIC, BİOSTAR COVİDEN, VAMET MEDİKAL ,STERİLİZASYON MEDİKAL, BERKA A.Ş. PRİZMA GRUP, VYGON MEDİKAL, İNVAMED A.Ş, GAZİ KİMYA, ENDOMED GRUP, DÖRT A MEDİKAL, MEDİTEKS, BRAUN KARDİOLOJİ, VYGON MEDİKAL, GST GRUP gibi başlıca büyük markaların bayilikleri ile bu hedefini büyük ölçüde tamamlamıştır.

2018 yılı itibari ile Ankara merkezde bulunan ATAK HAVACILIK SAVUNMA MEDİKAL KALIP SANAYİ LTD.ŞTİ. Firması ile birlikte İNDEFLATÖR, CİLT STAPLERİ ve ENDOSKOPİK AĞIZLIK Üretimi yerli imalat olarak satışı yapılmaktadır.

Aynı Şirket bünyesin de Kredi Yurtlar Kururmu KYK Çatısı altında Resmi öğrenci yurtlarında yemekhane ve kantin kolunda hizmet verilmektedir. Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmayı hedefleyen firmamız müşteriye daha hızlı ulaşabilme gayesi ile şirket misyonu ve vizyonunu taşıyabilecek yapıda deneyimli personel kadrosu ile İnsan sağlığına değer katan yenilikçi ürünler ve hizmetlerle yaşam kalitesini artırmak ve insan sağlığına hizmette öncü kuruluş olmak misyonu ve vizyonu ile hareket etmekdeyiz.

Başlangıç aşamasında az sayıda firma mümessilliği ile yola çıkmış olmamıza rağmen toplam mesaisinin büyük bir kısmını ürün yelpazesini biraz daha geliştirmek için harcamış ve bunun sonucunda yeni ürün gruplarının ilavesi ile bu hedefine yüksek oranda yaklaşmıştır. Hedefimiz en son teknolojiyi ve kaliteyi en iyi şekilde bölgemiz insanlarına sunmaktır. Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder sağlıklı ve bol kazançlı günler dileriz.

Saygılarımızla,

BEHA MEDİKAL LTD. ŞTİ.
KONYA
www.behamedikal.com
info@behamedikal.com
bilgi@behamedikal.com
Tel:+90 332 324 18 91
Faks:+90 332 324 18 92